SILVER OCH METALL / Silver & nysilver / Gafflar 6994012
nr 699 4012
Gafflar
12 st, förgyllt silver, 1800-tal, 863 g
Utrop:
2.000 kr
Såld:
3.800 kr
måndag 30 maj 2011
3.100 kr
1.400 kr
1.600 kr
1.800 kr
2.100 kr
2.300 kr
3.400 kr
3.300 kr
3.500 kr
3.700 kr
3.700 kr